7 Жовтня, 2015 - Admin

Війна в долі моєї родини

70 років назад відгриміли залпи Другої Світової війни. Ми живемо під мирним небом, але чим далі йде відлік часу, тим гостріше ми відчуваємо біль за тих, хто не повернувся з полів битви, хто відстояв для нас Велику Перемогу ціною власного життя. І як добре, що є такі поняття, як пам’ять, історія, які зберігають все те, що відбувалося в минулому. Бо без минулого нема сьогодення і майбутнього. Немає такої української сім’ї з якої б хтось та не був учасником Другої Світової війни.

7 жовтня учні 2-го та 3-го класу презентували творчі проекти «Війна в долі моєї родини». Діти та дорослі розповідали, показували на слайдах презентації, згадували про своїх рідних, долю яких зачепила Друга Світовавійна.

Багато років спливло з часу закінчення війни, та ми маємо пам’ятати, якою ціною була здобута перемога і бути вдячними своїм предкам.

IMG_9409IMG_9405 Фото2161 Фото2162