Педагогічний колектив

 Атанасова Тетяна Григорівна
вчитель початкових класів, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2000 року.

Орда Ірина Григорівна вчитель початкових класів, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2004 року, загальний педагогічний стаж 9 років.

Орда Ірина Григорівна
вчитель початкових класів, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2004 року.

nwnn Лютко Ольга Михайлівна
вчитель початкових класів, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2003 року.

tdys

Панченко Людмила Єгорівна
вчитель початкових класів, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2004 року.

ghh

Губа Тетяна Андріївна
вчитель математики, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2000.

nfn

Ольховська Наталія Валеріївна
вчитель географії, закінчила Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання “Старший вчитель”. В закладі працює з 2011 року за сумісництвом.

dnrn Водолажченко Тетяна Володимирівна
вчитель хімії та біології, закінчила Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання “Старший вчитель”, в закладі працює з 2001 року.

 Буклей Світлана Іванівна
вчитель інформатики, технологій, закінчила Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2005 року.

ejwj Скляр Інна Іванівна
вчитель іноземної мови (англійської), закінчила Харківський державний університет та Інститут післядимломної освіти Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 1999 року.

nwsn Романов Сергій Олександрович
вчитель історії, правознавства, закінчив Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 1975 року.

Screenshot_1 Єрмаков Сергій Юрійович
вчитель фізики та астрономії, закінчив Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2000 року.

nees Калашник Лариса Борисівна
вчитель української мови та літератури, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання “Старший вчитель”, в закладі працює з 1984 року.

fnuyr Курило Ольга Анатоліївна
вчитель української мови та літератури, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання “Старший вчитель”, в закладі працює з 2001 року.

eseen Скляр Віталій Вікторович
вчитель фізичної культури, закінчив Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 1994 року.

nwnn Антоненко Ольга Іванівна
вчитель російської мови та світової літератури, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2004 року.

sbtn Жукова Ірина Кімівна
вчитель музики, музичний керівник дошкільних груп, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання “Вчитель-методист”, в закладі працює з 2011 року.

bstnrn Черниш Ірина Володимирівна
вчитель основ здоров’я, художньої культури, етики, закінчила Луганський Державний педінститут ім. Т.Г.Шевченка, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання “Старший вчитель”, в закладі працює з 1986 року.

nen Звенигородська Інна Василівна

педагог-організатор, закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний інститут ім. Дем’янчука, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2006 року.

gwhf Петрашкевич Тетяна Романівна
вихователь, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання “Старший вихователь”, в закладі працює з 2004 року.

nrmr Мерчанська Людмила Василівна
вихователь, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 1991 року.

mdm Кассич Людмила Анатоліївна
вихователь, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2002 року.

dndnm Щербак Ірина Борисівна
вихователь, вчитель трудового навчання, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання “Старший вихователь”, в закладі працює з 1982 року.

krked Челомбітько Ольга Василівна
вчитель іноземної мови в початкових класах, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2011 року.

mdmeds Руденко Олена Яківна
вихователь, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 1994 року.

hdsa Білашко Вікторія Миколаївна
вихователь, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 1992 року.

kccd Федоренко Галина Геннадіївна
вихователь, закінчила Красноградське педагогічне училище, молодший спеціаліст, в закладі працює з 2014 року.

fmdmСеменюра Людмила Петрівна
вихователь, вчитель історії, закінчила Харківську державну академію культури та Інститут післядипломної освіти ХНПУ ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2014 року

КлочкоКлочко Вікторія Миколаївна
вихователь, закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2015 року.

osNvwa_339QБіленська Ольга Олександрівна     вихователь, закінчила в 2015 році Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст, в закладі працює з 2016 року.


 jktyc

 Осауленко Оксана Євгенівна
соціальний педагог, закінчила Харківський гуманітарно-педагогічний інститут, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2011 року.

hshs Белебеха Ганна Миколаївна
вихователь дошкільних груп, закінчила Харківський гуманітарно-педагогічний інститут, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2011 року.

gshsh Лиманська Юлія Сергіївна
вихователь дошкільної групи, закінчила Харківський гуманітарно-педагогічний інститут, бакалавр, в закладі працює з 2011 року.

fjydj Черевань Наталія Олександрівна
вихователь дошкільної групи, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, молодший спеціаліст, в закладі працює з 2011 року.

jtsjst Шеховцова Яна Сергіївна
вихователь дошкільної групи, закінчила Харківський гуманітарно-педагогічний інститут, бакалавр, в закладі працює з 2011 року.

hhh

Мишак Світлана Миколаївна
керівник гуртка, вчитель образотворчого мистецтва, закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, в закладі працює з 2011 року за сумісництвом..

tasa

 Старець Тамара Василівна
практичний психолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, закінчила Харківський державний університет, в закладі працює з 2001 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *