Методична робота

30.08.2019

З 28.08.2019 по 30.08.2019 у закладі відбулися засідання методичних об’єднань вчителів-предметників, класних керівників та вихователів 1-11-х класів та вихователів дошкільних груп, на яких визначено пріоритетні напрямки у роботі кожного з них відповідно до Закону України «Про освіту», Нової української школи та чинних державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

28.08.2019

Відбулося засідання методичної ради, на якому затверджено структуру методичної роботи на 2019/2020 навчальний рік, погоджено плани роботи методичних об’єднань вчителів-предметників, визначено пріоритетні завдання щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти в умовах Нової української школи та профільного навчання у школі ІІІ ступеня як умови для освіти старшокласників відповідно до їх професійних інтересів і намірів.

План засідань методичної ради КЗ “Нововодолазький санаторний НВК” на 2019/2020 навчальний рік

Організація науково-методичної роботи в закладі сприяє розвитку інноваційного потенціалу педагогічного колективу. Систематичність усієї методичної роботи забезпечує комплексне планування засідань педагогічної ради, методичної ради, а також усіх методичних об’єднань закладу відповідно до єдиної проблеми, над якою працює педагогічний колектив у 2019/2020 навчальному році: «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес для забезпечення доступної та якісної освіти відповідно до вимог суспільства, запитів особистості та потреб держави».

Пріоритетними завданнями методичної роботи у 2019/2020 навчальному році є:

• реалізація єдиного комплексу освітніх компонентів для обов’язкових результатів навчання, визначених чинними Державними стандартами початкової освіти та Державними стандартами базової та повної загальної середньої освіти;
    • удосконалення системи моніторингових досліджень якості рівня
      навчальних досягнень учнів;
    • активізація роботи педагогічних працівників щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій для навчання учнів;
    • методичне забезпечення освітнього процесу в 1-ому класі за новим Державними стандартами початкової загальної середньої освіти через реалізацію освітніх завдань Нової української школи;
    • формування інноваційного вектора поля вчителя за умови запровадження профільного навчання;
    • удосконалення організаційно-методичної роботи з обдарованими дітьми, розширення роботи із залучення учнів до участі у предметних конкурсах, турнірах, олімпіадах;
    • спрямування роботи вчителів-предметників 10-11-х класів на якісну підготовку учнів до проходження ними зовнішнього незалежного оцінювання;
    • створення організаційних, методичних, інформаційних умов для безперервного фахового вдосконалення кваліфікацій кожного педагогічного працівника закладу;
    • вивчення, узагальнення, поширення та впровадження ефективного педагогічного досвіду вчителів району (області) у педагогічну роботу вчителів закладу, активізація діяльності вчителів у професійних конкурсах.