Бібліотека

До послуг вихованців у нашій школі працює сучасна комп’ютеризована бібліотека. Бібліотечний фонд складає понад 30 тисяч примірників.

ggf

Серед них:

• підручників – 11 228
  • художньої літератури – 19 241
  • методичної літератури – 1 751

Юні читачі можуть обрати для себе книжку на будь-який смак. Серед художньої літератури є твори українських та іноземних класиків, сучасних авторів, фантастика, пригоди, історична література, казки, література для дітей молодшого шкільного віку. Для допитливих у бібліотеці є енциклопедії, словники, довідкова література з історії, географії, біології, мистецтва та ін.

jht

Бібліотекарем Меренковою Наталією Вікторівною проводяться консультації читачів щодо формування інтересів при виборі книг, організовуються екскурсії до бібліотеки для наймолодших з метою заохочення дітей до читання та безліч інших заходів.

В бібліотеці розміщені постійно діючі книжкові виставки різноманітної тематики:

• «Коли зроблено уроки» (позакласне читання)
  • «Шкідливі звички – шлях у безодню»
  • «Моя країна – Україна»
  • «Моя рідна Харківщина»
  • «Вінок шани Кобзареві»
  • «На хвилинку зупинись, на новинку подивись» та інші.

Крім того, до різноманітних знаменних дат та подій створюються тимчасові тематичні книжкові виставки.

saa

Родзинкою нашої бібліотеки є її комп’ютерне оснащення. Сьогодні в ній створено 5 комп’ютеризованих робочих місць, що мають вихід до Інтернету, тому кожен учень може скористатися послугами електронних бібліотек і знайти будь-який необхідний твір. Також, учні мають змогу скористатися послугами копіювальної та розмножувальної техніки (в бібліотеці є ксерокс і принтер).