Наш заклад

Дата відкриття Засновником навчального закладу є Харківська обласна рада. Рік заснування – 1962 (8-ми річна школа-інтернат).
Адреса закладу Харківська область, Харківський район, селище Нова Водолага, вулиця 40 років Перемоги, 79
Приміщення Типове, розраховано на 220 чоловік учнівського контингенту та 40 місць для дітей дошкільного віку.
Мережа класів, груп Сформовано 2-11 класи. Навчається 135 учнів. У закладі функціонує 2 дошкільні різновікові групи, 24 вихованці.
Кадрове забезпечення Директор Єрмаков Сергій Юрійович, 1972 року народження, освіта вища, Харківський університет імені В.Н.Каразіна, 1994 рік, спеціальність – фізик, викладач фізики. Стаж педагогічної роботи – 26 років
Організація освітнього процесу Освітній процес в 2-11-х класах здійснюється за програмами для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України та рекомендованих для роботи в 2023/2024 навчальному році. Освітній процес у дошкільних групах здійснюється за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».
Матеріально-технічне забезпечення У шкільному приміщенні знаходяться 16 навчальних кабінетів, укомплектованих сучасними меблями, обладнаних наочними посібниками, видатковим матеріалом і технічними засобами навчання. 15 кабінетів забезпечено мультимедійним обладнанням. Охоплено INTERNET мережею всі робочі місця, пов’язані з роботою на комп’ютері. Є столярна та слюсарна майстерні, кабінет домоведення, сучасна комп’ютеризована бібліотека, спортивний зал, актовий зал, їдальня.

У гуртожитку облаштовано кімнати для молодших школярів, старшокласників та 2-х груп дошкільного виховання. Обладнано 5 ігрових кімнат. Кожна дошкільна група має окремий майданчик, на якому встановлено нове ігрове обладнання.

Для дошкільних груп придбано технологічне обладнання, меблі, м’який інвентар, посуд, іграшки.