22 Березня, 2024 - Admin

Тиждень безпеки життєдіяльності «Життя людини – найвища цінність»

Прийшла весна. Діти чекають канікул. Щоб весняні канікули пройшли безпечно для дітей, в межах Тижня безпеки життєдіяльності «Життя людини – найвища цінність», ( з 18 березня 2024 року по 22 березня 2024 року) в закладі були  проведені заходи з даної тематики.

Вихователі та класні керівники початкової школи провели цікаві вебквести та години спілкування у формі  вікторин, ігор , тестів на сайті «На Урок»(вебквест «Безпека життєдіяльності», 3 клас, конкурс – тестування 4 клас, година спілкування «Твої безпечні весняні канікули», 2 клас).

Учні 5-11 класів провели інструктажі «Дбаймо про безпеку»(6, 8 класи), тренінгові заняття «Твоє життя – твій вибір»(9, 7 класи).

П’ятикласники створювали  буклет «Безпечні весняні канікули».

Старшокласники взяли активну участь у створенні проєкту «Життя людини – найвища цінність», були учасниками виховної години «Безпека під час війни починається з обізнаності!»

Діти, будьте обережні!Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!