Наші досягнення

Досягнення колективу закладу:

    • Грамота Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес (2009 рік);
    • Грамота Харківської обласної державної адміністрації за перемогу в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів області до нового 2010/2011 навчального року (2010 рік);
    • Подяка від начальника Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, впровадження нових сучасних форм навчання та виховання підростаючого покоління (2011 рік);
  • Грамота головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну плідну працю, творчих підхід до реалізації завдань сучасної державної політики у сфері освіти та з нагоди 50-річчя створення закладу (2012 рік)

Результати участі вихованців у предметних олімпіадах, мовно-літературних та інших конкурсах у 2019/2020 навчальному році:

  • ІІ етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з хімії серед загальноосвітніх навчальних закладів  інтернатного типу обласного підпорядкування: Мащенко Ксенія, 9 клас – 3 місце;
  • ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської  та студентської молоді імені Тараса Шевченка  та ІІ етап ІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика: Сова Дарина, 6 клас – І місце; Курило Богдан, 9 клас – 1 місце;
  • ІІ етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади  з української мови та літератури серед загальноосвітніх навчальних закладів  інтернатного типу обласного  підпорядкування:  Курило Богдан, 9 клас – 1 місце;
  • ІІ етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади  з фізики серед загальноосвітніх навчальних закладів  інтернатного типу обласного  підпорядкування:  Буряківський Олег, 9 клас – 3 місце, Рябокобила Владислав, 9 клас – 3 місце;
  • ІІ етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади  з інформаційних технологій серед загальноосвітніх навчальних закладів  інтернатного типу обласного  підпорядкування:  Харитюк Микита, 11 клас – 3 місце.

Розвиток  творчих здібностей, індивідуальних можливостей і обдарувань учнів здійснюється через роботу гуртків та участь в районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та фестивалях:

  • ХІХ Відкритий онлайн фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді, номінація «Традиційні художні ремесла», Осауленко Поліна, 7-й клас, І місце; Оседця Іван, 6-й клас, ІІ місце; Кулик Вероніка, 7-й клас, ІІ місце;
  • Всеукраїнський конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу» Осауленко Поліна, 7-й клас, І місце; Белебеха Ілля, 7-й клас, І місце; Кулик Вероніка, 7-й клас, ІІ місце; Лиманська Злата, 7-й клас, ІІ місце; Рогач Єгор, 7-й клас, ІІ місце; Сова Дарина, 7-й клас, ІІІ місце; Бережний Владислав, 7-й клас, ІІІ місце; Сендецький Богдан, 7-й клас, ІІІ місце;
  • Міжнародний багатожанровий традиційний фестиваль-конкурс «Різдвяна зірка», номінація «Народні майстри. Образотворче мистецтво», Дегтяренко Альбіна, 10-й клас- І місце; Осауленко Поліна, 7-й клас, І місце;
  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Лотос надії», Осауленко Поліна, 7-й клас, І місце; Оседця Іван, 6-й клас, І місце; Губеня Тетяна, 10-й клас, ІІ місце; Дегтяренко Альбіна, 10-й клас- І місце;
  • Х ювілейний обласний конкурс дитячого малюнку на грецьку тематику «Сяйво Еллади», Губеня Тетяна, 10-й клас, ІІ місце;
  • Обласний конкурс від Харківобленерго «Соціальна аФішка 2020», Белебеха Варвара, 1-й клас, І місце.
  • Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій рідний край», Дегтяренко Альбіна, 10-й клас- І місце; Оседця Іван, 6-й клас, І місце;
  • Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Таланти ІІІ тисячоліття», номінація «Образотворче мистецтво»,   Осауленко Поліна, 7-й клас, ІІ місце;
  • Всеукраїнський конкурс образотворчого мистецтва «Різдвяний ангел»,  Лиманська Злата, 7-й клас, ІІІ місце;
  • Всеукраїнський конкурс «Година Землі», Осауленко Поліна 7 клас, І місце; Сова Дарина, 7-й клас, І місце; Пасатецький Дмитро, Кравченко Анна, Єрмаков Олексій, 7-й клас, ІІ місце; Воровік Яна, 7-й клас, ІІІ місце.

Учні закладу стали учасниками онлайн конкурсів та олімпіад: «День без мобільного телефону», «STOP булінг», «Безпечний інтернет», «Зима-2021»,   «Ми друкуємо книжки!»,  «Чемпіонські перегони»,  «Я досліджую світ»,  «Як це працює?», «Будьмо гідними!», «Дивосвіт природи»,   «Я і мої права» , «Година Землі», «Мама і Україна» та ін.  Взяли   участь у виставці-конкурсі дитячих малюнків «Мій біль – Афганістан»,     ІV Всеукраїнському конкурсі творчих робіт школярів «Гуманне ставлення до тварин» та обласному конкурсі  дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» та ін.

Взяли участь в обласних акціях «Молодь – за здоровий спосіб життя!» та «SOS вернісаж, або друге життя відходів»  на платформі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.