Історія

Комунальний заклад “Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради був заснований 23 лютого 1962 року як загальноосвітня трудова політехнічна школа-інтернат. Створено школу з метою допомоги багатодітним, неповним сім’ям у вихованні та навчанні дітей.

За свою 50-річну історію заклад тричі змінював свій статус: у 1991 році був перепрофільований в санаторну школу-інтернат для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів травлення, а у 1998 році, на виконання Національної програми «Діти України» з метою соціального захисту дітей-сиріт, дітей із соціально незахищених та неблагополучних сімей – в обласну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

1 вересня 2011 року відповідно до рішення Харківської обласної ради та наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації розпочав свою діяльність як комунальний заклад Нововодолазька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей із захворюваннями органів травлення Харківської обласної ради.

5 березня 2012 року на підставі рішення Харківської обласної ради від 28.012.2011 № 336-VI та наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 16.01.2012 № 23 заклад продовжив свою діяльність під назвою Комунальний заклад “Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради.

З 01.09.2019 року на підставі рішення Харківської обласної ради від 30.05.2019 №1040-VІІ заклад продовжив свою діяльність під назвою Комунальний заклад “Нововодолазька санаторна школа” Харківської обласної ради.