27 Жовтня, 2023 - Admin

«Наша мова солов’їна»

З 22 жовтня по 27 жовтня в школі був проведений онлайн-тиждень «Наша мова солов’їна».

Ця тема сьогодні як ніколи  на часі.

З учнями початкової школи були проведені цікаві інтелектуальні , розвиваючі ігри  «Вгадай українську казку по емодзі», гра «Скарби рідної мови», мовна гра «Паляниця».

З учнями 6-7 класів проводилися цікаві години спілкування  на теми «Рідна мова –серця мого подих», «Мова –то серце народу:гине народ-гине мова».

Восьмикласники та дев’ятикласники випробували свої знання у мовному квізі «Солов’їне шоу».

Випускники школи провели лінгвістичний конкурс  «Рідну мову знаю, люблю її,вивчаю». Девятикласники долучилися до Всеукраїнського конкурсу на сайті «НА Урок» «Лайфхаки з української мови».

Наші найменші вихованці (дитячий садочок) організували в групі Телеграм фотовиставку Виставка фото в групі телеграм «У кожної дитини найкраща родина».

Наші учні від 2 по 11 клас є активними учасниками Всеукраїнської олімпіади (сайт «Всеосвіта»).

А на закінчення тижня долучилися, як дорослі так і старшокласники, до написання Всеукраїнського радіо диктанту.