Батькам

Нововодолазька санаторна школа – це єдиний в Харківській області санаторний загальноосвітній навчальний заклад для дітей із захворюваннями органів травлення.

Сьогодні наш заклад за рівнем матеріально-технічного, кадрового, організаційно-методичного забезпечення є одним з кращих в області. До того ж основні засади санаторного закладу передбачають оздоровлення дітей, їх навчання на пільгових умовах. На безоплатній основі діти отримають:

• п’ятиразове дієтичне харчування з індивідуальним урахуванням захворювань шлунково-кишкового тракту у відповідності до норм, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України;
  • лікувально-оздоровчий режим, який включає формування правильного відношення до культури харчування;
  • профілактичне лікування профільної патології згідно визначеного діагнозу;
  • надання кваліфікованої стоматологічної допомоги на сучасному обладнанні;
  • аромотерапію;
  • фітотерапію (лікування травами);
  • лікувальну фізкультуру;
  • озокеритні процедури.

Лікувально-оздоровчий комплекс забезпечують 10 медичних працівників, в тому числі 3 лікаря.

До послуг вихованців сучасний навчально-виховний комплекс: школа та гуртожиток.

Навчальний корпус – це 17 модернізованих навчальний кабінетів, 13 з яких мають мультимедійне обладнання. Прекрасні спортивний і актовий зали, столярна і слюсарна майстерні, кабінет домоведення. Всі мультимедійні кабінети та шкільна бібліотека підключені до Всесвітньої мережі Інтернет.

В гуртожитку – затишні, сучасно мебльовані кімнати для проживання дітей, ігрові кімнати для відпочинку.

Статут закладу передбачає як денне, так і цілодобове перебування дітей в закладі.

Заклад круглий рік автономно забезпечує себе теплом і гарячою водою. Працює сучасна лазня.

Хочеться наголосити на тому, що в закладі функціонує і дошкільне відділення на 2 групи по 20 вихованців. Вік дітей – від 3 до 6(7) років. Умови зарахування ті, що й для учнів школи.

Отже, шановні друзі, щиро запрошуємо вас в наш санаторний навчально-виховний комплекс. Запевняємо вас: ми зробимо все, щоб ваші діти зміцнили своє здоров’я, отримали належне виховання і міцні знання.

Наша адреса: вул. 40 років Перемоги, 79, смт Нова Водолага Харківської області.

Телефони: (05740) 4-33-84, 4-25-58.

E-mail: pr.novvod@internatkh.org.ua

Ласкаво просимо!