26 Вересня, 2015 - Admin

“Полтава аерокосмічна”

Приділяючи велику увагу національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління, педагогічний колектив  4-10 класів організував цікаву та змістовну екскурсію до м. Полтава для своїх вихованців. Під час екскурсії діти мали змогу побувати в краєзнавчому музеї у відділі «Скарбниця», де побачили зібрані скарби скіфів, золоті монети та прикраси, які зібрані археологами на стародавніх поселеннях людей. Цікавою і корисною була екскурсія у аерокосмічному музеї . Особливо дітям сподобалася екскурсія на військовий закритий аеродром. Вихованці не тільки слухали і оглядали військову техніку, але й мали змогу самі  побувати в середині літаків та вертольотів.

Красою та історичними експонатами вразив музей Полтавської битви. Дітям сподобалася панорама «Битва під Полтавою», цікаві розповіді екскурсоводів.

Проїжджаючи Полтавою не можна не заїхати  і не сфотографуватися біля пам’ятника галушкам, помилуватися краєвидами, які відкриваються  із альтанки, яка побудована у вигляді підкови.

Втомлені, але щасливі і радісні діти приїхали додому . Віримо, що вражень про це красиве історичне місто вистачить надовго.

DSC_0144 DSC09304 DSC_0157 DSC_0156 DSC_0161 DSC_0183 DSC_0182 DSC09425