Гурткова робота

Для організації цікавого і змістовного дозвілля вихованців створено мережу гуртків. Серед них найбільшою популярністю користуються спортивні секції, гуртки художньо-естетичного спрямування  та інші.

Гурток «Вокальний спів»

Керівник Жукова І.К.

ggg

Мета гуртка: виховання в учнів моральних та естетичних якостей засобами пісні, пошук юних талантів, розвиток їх вокальних здібностей.

На заняттях діти вивчають різні системи дихання, працюють над постановкою голосу, зміцненням голосового апарату.

Постійна робота над собою, виступи, концерти сприяють розвитку умінь застосовувати правильне голосоведіння. Гуртківці вчаться вільно почувати себе на сцені, долати почуття скутості, тривоги перед виступом.

Керівник гуртка Жукова І.К. залучає дітей до активної участі у конкурсах, масових заходах, що проходять у нашому навчальному закладі, на районних та обласних сценах.

Гурток «Образотворче мистецтво»

Керівник Мишак С.М.

dkrd

На заняттях гуртка вихованці  набувають знання про колір і закони композиції, засвоюють поняття про специфіку декоративного образу, працюють  у жанрах натюрморту, пейзажу та портрету. Така робота вимагає знання основних законів зображення: вибору точки зору, дотримання колористичної єдності зображення. Вивчають правила перспективи, передавання форми й пропорцій, прийоми зображення світлотіні.Роботи гуртківців займали призові місця на районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах образотворчого мистецтва.
Військово-патріотичний гурток «Сокіл» Метою діяльності гуртка є виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України;
– формування і виховання у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості і ініціативності- виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя, у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей.
Гурток «Теніс»

Керівник Cкляр В.В.

Гурток працює з 2009 року.Основною метою гуртка є формування у вихованців установки на здоровий спосіб життя, виховання цілеспрямованості, вольових якостей, самостійності, психологічної стійкості, почуття відповідальності.

На заняттях гуртка вихованці поступово та послідовно розширюють  теоретичні знання та практичні уміння і навички. У вихованців формується уявлення про настільний теніс як вид спорту, гру, що розвиває фізичні характеристики людини, розвивається спритність, швидкість реакції, зосередженість, зібраність.

Гуртківці беруть участь  у товариських зустрічах серед гуртківців, районних та обласних змаганнях з настільного тенісу.

Гурток «У світі казок»

Керівник Лиманська Ю.С.

Гурток працює за парціальною програмою з художньо-естетичного напряму.Основна увага   акцентована на виявленні та розвитку художніх і творчих здібностей дітей, формування пізнавальної, соціально-моральної, комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільнят.
Гурток «Основи здоров’я та безпеки життєдіяльності»

Керівник Шеховцова Я.С.

Гурток для дітей дошкільного віку.Метою занять є формування у дітей знань про основи здоров’я та безпеку життєдіяльності, вмінь і навичок раціональної поведінки щодо збереження здоров’я, життя та безпеку особистості в середовищі проживання.