Гурткова робота

Для організації цікавого і змістовного дозвілля вихованців створено мережу гуртків. Серед них найбільшою популярністю користуються спортивні секції, гуртки художньо-естетичного спрямування  та інші.

Гурток «Вокальний спів»

Керівник Жукова І.К.

ggg

   Мета гуртка: виховання в учнів моральних та естетичних якостей засобами пісні, пошук юних талантів, розвиток їх вокальних здібностей.

   На заняттях діти вивчають різні системи дихання, працюють над постановкою голосу, зміцненням голосового апарату.

   Постійна робота над собою, виступи, концерти сприяють розвитку умінь застосовувати правильне голосоведіння. Гуртківці вчаться вільно почувати себе на сцені, долати почуття скутості, тривоги перед виступом.

   Керівник гуртка Жукова І.К. залучає дітей до активної участі у конкурсах, масових заходах, що проходять у нашому навчальному закладі, на районних та обласних сценах.

Гурток «Образотворче мистецтво»

Керівник Мишак С.М.

dkrd

 На заняттях гуртка вихованці  набувають знання про колір і закони композиції, засвоюють поняття про специфіку декоративного образу, працюють  у жанрах натюрморту, пейзажу та портрету. Така робота вимагає знання основних законів зображення: вибору точки зору, дотримання колористичної єдності зображення. Вивчають правила перспективи, передавання форми й пропорцій, прийоми зображення світлотіні.Роботи гуртківців займали призові місця на районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах образотворчого мистецтва.
Гурток «Баскетбол»

Керівник Скляр В.В.

Робота гуртка  спрямована   на набуття учнями  базових знань з фізичної культури, гігієни, основ здоров’я та здорового способу життя; виховання інтересу, потреби і звички до занять фізичними вправами, для удосконалення функціональних можливостей організму, розвитку основних систем які забезпечують життя;  формування мотиваційних та функціональних компетентностей щодо баскетболу.
Гурток «Теніс»

Керівник Cкляр В.В.

 Гурток працює з 2009 року.Основною метою гуртка є формування у вихованців установки на здоровий спосіб життя, виховання цілеспрямованості, вольових якостей, самостійності, психологічної стійкості, почуття відповідальності.На заняттях гуртка вихованці поступово та послідовно розширюють  теоретичні знання та практичні уміння і навички. У вихованців формується уявлення про настільний теніс як вид спорту, гру, що розвиває фізичні характеристики людини, розвивається спритність, швидкість реакції, зосередженість, зібраність.

Гуртківці беруть участь  у товариських зустрічах серед гуртківців, районних та обласних змаганнях з настільного тенісу.

Гурток «У світі казок»

Керівник Лиманська Ю.С.

Гурток працює за парціальною програмою з художньо-естетичного напряму.Основна увага   акцентована на виявленні та розвитку художніх і творчих здібностей дітей, формування пізнавальної, соціально-моральної, комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільнят.
Гурток «LEGOграй»

Керівник Шеховцова Я.С.

Гурток для дітей дошкільного віку. Метою занять є розкриття та розвиток внутрішнього потенціалу кожної дитини, формування її цілісного світогляду та збагачення ігрового досвіду засобами конструктора LEGO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *