Гурткова робота

Для організації цікавого і змістовного дозвілля вихованців створено мережу гуртків. Сьогодні працює 13 гуртків. Серед них найбільшою популярністю користуються спортивні секції, гуртки художньо-естетичного спрямування  та інші.

Гурток «Вокальний спів»

Керівник Жукова І.К.

ggg

Мета гуртка: виховання в учнів моральних та естетичних якостей засобами пісні, пошук юних талантів, розвиток їх вокальних здібностей.

На заняттях діти вивчають різні системи дихання, працюють над постановкою голосу, зміцненням голосового апарату.

Постійна робота над собою, виступи, концерти сприяють розвитку умінь застосовувати правильне голосоведіння. Гуртківці вчаться вільно почувати себе на сцені, долати почуття скутості, тривоги перед виступом.

Керівник гуртка Жукова І.К. залучає дітей до активної участі у конкурсах, масових заходах, що проходять у нашому навчальному закладі, на районних та обласних сценах.

Гурток «Образотворче мистецтво»

Керівник Мишак С.М.

dkrd

На заняттях гуртка вихованці  набувають знання про колір і закони композиції, засвоюють поняття про специфіку декоративного образу, працюють  у жанрах натюрморту, пейзажу та портрету. Така робота вимагає знання основних законів зображення: вибору точки зору, дотримання колористичної єдності зображення. Вивчають правила перспективи, передавання форми й пропорцій, прийоми зображення світлотіні.

Роботи гуртківців займали призові місця на районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах образотворчого мистецтва.

Військово-патріотичний гурток «Сокіл» Метою діяльності гуртка є виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України;
– формування і виховання у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості і ініціативності- виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя, у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей.
Гурток «Волейбол»

Керівник Скляр В.В.

Робота гуртка передбачає: сприяння гармонійному фізичному розвитку, всебічній фізичній підготовці та зміцненню здоров’я вихованців; прищеплення потреби в систематичних заняттях фізичними вправами.

Керівник гуртка використовує метод змагання (естафети, рухливі ігри). Технічні прийоми вивчаються спільно із виробленням тактичних вмінь.

Гурток «Теніс»

Керівник Cкляр В.В.

Гурток працює з 2009 року.

Основною метою гуртка є формування у вихованців установки на здоровий спосіб життя, виховання цілеспрямованості, вольових якостей, самостійності, психологічної стійкості, почуття відповідальності.

На заняттях гуртка вихованці поступово та послідовно розширюють  теоретичні знання та практичні уміння і навички. У вихованців формується уявлення про настільний теніс як вид спорту, гру, що розвиває фізичні характеристики людини, розвивається спритність, швидкість реакції, зосередженість, зібраність.

Гуртківці беруть участь  у товариських зустрічах серед гуртківців, районних та обласних змаганнях з настільного тенісу.

Гурток «Гіга Байт» (інформаційні технології)

Керівник Водолажченко Т.В.

IMG_8783а

Оволодіти комп’ютерною грамотою, навчитися мистецтву програмування можна відвідуючи гурток «Гіга Байт».
Гурток «Випалювання»

Керівник гуртка – Панченко Л.Є.

ˆ

Гурток працює з 2009 року.

Основне завдання гуртка: формування та розвиток творчих здібностей учнів, виховання трудових умінь і навичок, естетичного смаку.  Кожен виріб – невичерпне джерело фантазії. Тут і картини, і кухонні дощечки, і підставки, і фігурні вироби з дерева.

Гурток «Петриківський розпис»

Керівник Мишак С.М.

IMG_0008

Відвідуючи гурток «Петриківський розпис» вихованці нашого закладу освоюють техніку мазків та елементів петриківського розпису, графіки, лінійних малюнків, живопису,  знайомляться з традиційним видом українського декоративного розпису, розпису по дереву.
Гурток «Бісеринка»

Керівник Черниш І.В.

Фото0243

Заняття в гуртку розвивають творчі здібності вихованців,  уяву, пам’ять, працелюбність, повагу до традицій  декоративно-ужиткового мистецтва, викликають бажання творити, фантазувати, мислити.
Діти знайомляться з термінами, вчаться працювати за схемою, самостійно підбирати гармонійне поєднання кольорових сполучень і контрастів.Кожна вишивка бісером дає можливість проявити свій смак, фантазію і творчість.

Гурток «Вишиванка»

Керівник Губа Т.А.

SAM_2742

На заняттях вихованці знайомляться  із історією розвитку вишивки, її особливостями. Діти отримують  знання про основні стібки та шви, вчаться   технічно правильно виконувати прийоми вишивки,  декорують  вишивкою елементи інтер’єру, одяг.
Гурток «Сувенір»

Керівник Щербак І.Б.

DSC_0602

Коли занурюєшся з головою в захоплюючу роботу і бачиш, як на очах народжуються дивовижно красиві речі, розумієш, що заради цього варто жити. А як приємно дарувати подарунки,  виготовлені власними руками. У цій справі головне – фантазія і велике бажання творити.

Гурток «Сувенір» запрошує всіх , хто бажає навчитися створювати сувеніри та прикраси.

Гурток «Радість творчості»

Керівник Лиманська Ю.С.

Гурток працює за парціальною програмою з художньо-естетичного напряму.

Основна увага   акцентована на виявленні та розвитку художніх і творчих здібностей дітей, формування пізнавальної, соціально-моральної, комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільнят.

Гурток «Про себе треба знати, про себе треба дбати»

Керівник Фоменко С.О.

Гурток для дітей дошкільного віку.

Метою занять є формування у дітей знань про основи здоров’я та безпеку життєдіяльності, вмінь і навичок раціональної поведінки щодо збереження здоров’я, життя та безпеку особистості в середовищі проживання.