Дистанційне навчання

Сьомий рік у комунальному закладі “Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради втілюється в життя спільний із Харківським національним університетом рапдіоелектроніки проект з дистанційного навчання для учнів старшої школи. Цей проект створювався для учнів закладу із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за організаційної та фінансової підтримки компанії «AHMAD TEA – LONDON». Сьогодні курси дистанційного навчання проводяться з чотирьох предметів: українська мова, англійська мова, математика та інформатика – у школі ІІІ ступеня для всіх учнів незалежно від їхнього соціального статусу.

Технологія дистанційного навчання передбачає аудиторні заняття (1 година на тиждень за рахунок годин варіативної складової навчального плану на 2018/2019 навчальний рік) та самостійну роботу учнів під керівництвом тьютора (не менше 4 годин на тиждень).

Під час аудиторних занять викладач знайомить учнів з новим матеріалом, аналізує домашню роботу та визначає обсяг роботи для самостійного опрацювання протягом тижня. Спілкування з учнями відбувається з використанням Інтернету (через Skype).

У вільний час учні самостійно або за допомогою тьютора опрацьовують матеріал, виконують домашнє завдання та надсилають його викладачеві на сайт дистанційного навчання. Тьютор здійснює контроль за виконанням та вчасним відправленням виконаного домашнього завдання.

На сайті http://nw.nure.ua/ для кожного слухача курсів дистанційного навчання створена персональна сторінка, де учні можуть знайти навчальний матеріал (лекції, презентації, вправи), домашнє завдання. Також, на сайті вони мають змогу переглянути оцінки, отримані за виконання домашнього завдання, та ознайомитись із зауваженнями та рекомендаціями щодо його виконання.

Учні, що пройшли курс дистанційного навчання, отримують Сертифікати про закінчення курсу дистанційного навчання з кожного предмета окремо.

hss

Виконане завдання надсилають викладачеві на сайт

nzz

Лекцію читає викладач інформатики ХНУРЕ Новіков Ю.С.

ah
Аудиторне занятт проводить викладач англійської мови