25 Вересня, 2015 - Admin

День дошкілля

Дитинство-незабутня й неповторна пора в житті кожної людини. В наш час велика увага приділяється дошкільному вихованню. І тому у вересні всі дошкільні заклади святкують День дошкілля.

Вихователями дошкільного підрозділу нашого закладу було відведено цілий тиждень, який був присвячений дошкільнятам. Протягом цього тижня було проведено багато різноманітних заходів, які були спрямовані на розвиток та відпочинок дітей, а саме:

• Тематичне заняття «Садочок рідний – ти найкращий»
  • Виставка творчих робіт на тему «Золоті руки батьків ДНЗ»
  • Спортивна розвага «Кращий спортсмен ДНЗ»
  • Розвага «Містечко дитячих мрій»
  • Свято кольорової крейди
  • Ігрове дійство – «Юні архітектори»
  • Організація гри «Народні забави»
  • Акція «Подаруй дитині радість»
  • Свято «Маленьких бульбашок»
  • День (година) самоврядування
  • День відкритих дверей на тему «Зростаємо щасливими» (за участю працівників ДНЗ, батьків)
  • Виставка дитячих робіт «Сім’я – це ми»

Діти чудово розважилися, а на згадку залишилося багато світлин, дитячих робіт та гарних спогадів для дітей, батьків та вихователів, що свідчить про взаємодію батьків та вихователів.Згідно плану, в проведенні заходів активну участь брали батьки, що було новизною та приємним сюрпризом для малят.

А для самих вихователів було відведено час для засідання круглого столу на тему “Методичні новинки”, це дало можливість педагогам поділитися новою інформацією.

Вцілому, заплановані заходи вдалося виповнити в повному обсязі.

DSCF1804 DSCF1826 DSCF1836 DSCF1795 DSCF1879 DSCF1853 DSCF1869 DSCF1888 DSCF1887 DSCF1884