2 Березня, 2017 - Admin

7 чудес світу

Учні  8-го  класу завдяки  Інтернету  та  друкованим  книгам  здійснили  уявну  подорож  у  минуле . «Подорожуючи»  таким  чином , учні  познайомилися  із  7–ма  чудесами  стародавнього  світу. Почуте  про  історію  створення  та  існування  семи  чудес  світу  неабияк  здивувало  і  вразило  вихованців.  Діти уважно розглянули  ілюстрації, фото  архітектурних  пам’яток .

Завідуюча  шкільною  бібліотекою  Меренкова  Наталія  Вікторівна познайомила  присутніх  із  добіркою  нових  друкованих  видань  про 7  див  світу. Вихователька  Мерчанська  Людмила  Василівна  детально  розповіла  про  строки   та  особливості  будування   кожної  із  стародавніх  споруд , про  те, кому   були   присвячені  ці  неповторні  і  геніальні  пам’ятки  архітектури  та  про  причини  їх  руйнації.  Учні  пошкодували  про те, що  лише  одна  пам’ятка  дожила  до  наших  днів,  а  інші  існують  лише  в  розповідях,  переказах  та  легендах.