3 Грудня, 2019 - Admin

Зиму весело стрічаєм,
Про пташок не забуваєм.
Годівнички почепили,
Крихти й зерна їм носили.

Ось і прийшла довгоочікувана зима. Наші «менші брати» в цей час чекають на допомогу. Їм все важче і важче пережити скорочений світловий день і за цей час знайти та засвоїти їжу. Тому учні 1-го класу 03 грудня під час тематичного тижня «Зима» принесли до класу годівнички.  Діти разом зі своїми батьками завчасно потурбувалися про затишні «їдальні» для птахів. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак. Почепивши пташині «їдальні», першачки зі своїм класним керівником Атанасовою Т.Г. та вихователем Руденко О.Я.  не забули покласти туди й різноманітних ласощів.

Відтепер щодня діти слідкуватимуть, щоб пташині їдальні не були порожніми. Птахи не повинні голодувати. Прийде весна, і вони будуть радувати нас своїм щебетанням та співом, це буде їх подяка.