16 Березня, 2016 - Admin

Відеолекторій «Проблема насильства в сім’ї та школі»

Жорстоке поводження з дітьми та їх експлуатація існували з давніх давен. Жертвою насильства може стати будь-яка дитина незалежно від статі, віку, культурної або соціальної приналежності. Це пов’язано з тим, що у дітей відсутні досвід і знання, які необхідні, щоб зрозуміти або пояснити, що з ними відбувається. Оскільки насильство над дітьми це, як правило, ретельно прихований як жертвою, так і її оточенням злочин, його реальні обсяги важко оцінити. Саме тому, працівниками  Нововодолазького  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей РДА   було проведено відео лекторій для учнів 7-9-х класів   на тему: «Проблема насильства в сім’ї та  школі», “Насильство – сміття, яке треба виносити з хати”.

Учні взяли участь в анкетуванні з визначення причин насильства в молодіжному середовищі, в сім’ї та протиправної поведінки молоді. Крім того спеціалістом центру було розповсюджено інформаційні пам’ятки. Розглядалися питання: що таке насильство, які є види насильства, що робити при виявленні насильства, основні причини виникнення насильства в учнівському середовищі та як самому не стати агресором та провокатором виникнення негативного явища. Дітям також було запропоновано переглянути короткометражні фільми про насильство в сім’ї та школі, про випадки торгівлі людьми.

DSCN9501 DSCN9502