14 Березня, 2017 - Admin

ЦІНОЮ ЖИТТЯ

Нелегкі часи переживає зараз наша країна. За вікном ХХІ століття… А наша рідна незалежна Україна омилася потоками червоної крові ні в чому не винних людей, котрі просто прагнули кращого майбутнього для своїх нащадків.

14 березня 2017 року учні 11-го класу разом зі своїм класним керівником та вихователем Щербак І.Б. провели годину спілкування «Ціною життя», присвячену  Дню українського добровольця. Багато, хто з українців ще на початку боротьби за права держави пішли добровольцями, щоб зберегти суверенність рідної Батьківщини. Це назавжди має залишатися вогником пам’яті в наших серцях.

Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять героїв та інших загиблих у боротьбі за свободу, цілісність і єдність нашої держави; тих, хто віддав життя за рідний край.

Ми будем думати про вас,

Хто не вернувся з битви.

Ми будемо за вас свій отчий край любити,

І на землі своїй лишати добрий слід.