26 Березня, 2016 - Admin

“Цінність життя і здоров’я”

В рамках тижня безпеки життєдіяльності 26 березня для учнів 1-го класу була проведена бесіда з елементами тренінгу “Цінність життя і здоров’я”.

На початку бесіди діти створювали позитивний настрій один одному за допомогою вправ-вітань: дарували один одному посмішки, добро та великий міх радості. Потім вирізали із папірців фігурки (тобто себе) та дійшли висновку, що вони різні бо кожна людина є неповторною та різною (особистістю). А під час демонстрації  великого каміння, дрібної гречки та частинок піску діти ознайомилися із притчею «Найважливіші речі» та дійшли висновку, що життя – це найвища цінність. Тому на сердечку сподівань вони прикріпили фігурки із найціннішим, що має людина – життя.

А наприкінці бесіди першокласники разом  зі шкільним  психологом Старець Т.В. пройшли  «Дорогою здоров’я та життя» і визначили головні чинники здоров’я.

Бесіда для першокласників пройшла цікаво та змістовно.

DSC04142 DSC04145 DSC04146 DSC04148 DSC04149 DSC04165