9 Січня, 2016 - Admin

У дельфінарії

Багато хто знає, що спілкування з дельфінами благотворно впливає на людей, особливо на дітей будь-якого віку. Дельфіни дуже комунікабельні, товариські, чуйні і доброзичливі до людей, а їх екзотична краса і грайлива поведінка привертають до себе увагу. А ультразвук, видаваний тваринами, робить масаж на клітинному рівні, завдяки чому активні речовини швидше проникають в клітини. В результаті  чого, значно поліпшується циркуляція крові в організмі і міжклітинний обмін речовин.

Тому учні 3-го класу на зимових канікулах відвідали Харківський дельфінарій «Немо». Дітей зачарували  чудово організована новорічна програма з міньйонами  та виступи морських левів, білих китів і дельфінів. Діти отримали незабутні враження та море позитивних емоцій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA