6 Листопада, 2017 - Admin

Тиждень історії

Тиждень історії у нашому закладі проходив  з 30.10. 2017 по 03.11.2017 року. Ми всі разом мандрували по країні Історичних знань, доторкнулися до сивої давнини, поринули у героїчне минуле людства. Провели тиждень історії вчителі Романов С. О. та Семенюра Л. П., який  пройшов під гаслом: «Без  минулого   немає майбутнього».

Під час тижня історії учні розгадували історичні ребуси, кросворди та шаради, здійснювали віртуальні екскурсії та заочні мандрівки Україною та світом. Зокрема діти 5-го класу здійснили заочну мандрівку  під назвою «Сім найбільших чудес світу», а 10-й клас побували на віртуальній екскурсії «Замки Закарпаття». Також були проведені історичний брейн-ринг «Супер історик» для учнів 10-го класу та гру «Щасливий випадок» для учнів 8-го класу. Для 6-9 класів проходив відео лекторій «Історія України». Усі класи активно взяли участь у написанні і виготовленні листівок і поробок воїнам АТО. Найактивнішими виявилися учні 1-4-х та 7-го класів.

Учні 5- 10-х класів випустили історичні газети, найкращою було визнано газету 7-го класу –  «Пам ҆ ятай. Збережи. Відроди.»

Після підбиття підсумків кожен клас отримав грамоти про прийняття активної участі під час проведення тижня історії. Маємо надію, що діти ще  більше зацікавилися історією і будуть з новими силами опановувати сходинки історичної науки.