21 Листопада, 2017 - Admin

Тиждень початкової школи продовжується

Вівторок – день червоний.

Він яскравий та святковий.

Червоний колір, напевно, один з найяскравіших не тільки кольоровою гамою, але і з точки зору емоційного ефекту, який він виробляє. В старовину «червоним» називали все гарне, яскраве і прекрасне – красна дівиця, червоне сонечко. Червоний-символ крові й вогню, бо це – гарячий колір. Це колір людської крові, а значить, і самого людського життя, колір дружби, поваги, милосердя.

Тому червоний день для початківців – це символ добра та дружби. Цей день розпочався акцією «Скринька добрих справ»,  яку учні  поповнили своїми особистими добрими досягненнями.

Також було підготовлено виставку- фотоколаж «Друг – подарунок долі», на якому діти розмістили світлини своїх найкращих друзів.

Калейдоскоп пісень «Дружба єднає нас», який відбувся на гуртку музичного мистецтва , продовжив тему дружби. Діти  співали пісні та ділилися своїми позитивними емоціями.

А на уроці іноземної мови учні 3-го класу представили проектну роботу «Family Tree» . Третьокласники розповідали про свої дружні сім’ї.

Закінчився червоний день практичним заняттям «Допоможи другу», на якому діти допомагали своїм однокласника.