18 Лютого, 2016 - Admin

«Твоє життя – твій вибір»

Проблема підготовки учнів до свідомого вибору професії стає особливо актуальною тому, що орієнтація на певну професійну діяльність, свідомий вибір свого життєвого шляху є невід’ємною складовою всього навчально- виховного процесу в школі. Саме, для того, щоб допомогти учневі визначитися у своїй професійній спрямованості, зробити вибір та в майбутньому відчути щастя життєвої реалізації; вселити віру у власні сили та бачення перспективи кращого розвитку свого майбутнього 18.02.2016 року в 11 класі відбулося засідання круглого столу на тему: «Твоє життя – твій вибір». В ході виховного заходу діти ознайомилися з величезною кількістю професій. За допомогою трьох складових («ХОЧУ», «МОЖУ», «ТРЕБА») вивели свої формули усвідомленого вибору професії. Також переглянули цікаву презентацію на дану тематику і провели тестування, яке допоможе дітям замислитися про себе, свої можливості та здібності глибше і почати розвивати їх.

IMG_20160218_081911