14 Квітня, 2016 - Admin

Творча майстерня

Писанки – пофарбованi або орнаментованi курячi яйця. Виготовлення писанок пов’язувалося з дохристиянським народним звичаєм зустрiчi весни, пiзнiше – з Великоднем. Цей вид народного мистецтва поширений у багатьох слов’янських народiв, зокрема й українського. Писанка, яка з прийняттям християнства стала символом Христового Воскресіння використовується в релігійних обрядах і відіграє в них велику роль.

Кожний предмет народного мистецтва, поряд з практичним призначенням в обряді, відігравав роль знака соціальних відносин, поскільки уособлював у собі єдність символічного і практичного змісту.

Саме тому учні 3-го класу під час тижня естетичного виховання організували творчу майстерню по виготовленню писанок. Щоправда писанки були не із справжніх яєць, а з паперу. Учні створювали власні візерунки, фантазували.