18 Квітня, 2019 - Admin

Служба порятунку

18 квітня учні 5-го класу нашого закладу відвідали Навчальний центр Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби надзвичайних ситуацій, щоб ознайомитися з професією, сутність якої полягає в порятунку життя людей. Метою екскурсії було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я шляхом засвоєння правил безпечної поведінки; популяризування основних правил безпеки життєдіяльності серед молоді; виховання гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду; створення позитивної мотивації до вивчення правил безпечної поведінки в різних небезпечних ситуаціях.

П’ятикласники потрапили на навчальний полігон з обладнаними  ділянками для відпрацювання практичних питань щодо правильних дій у кризових, надзвичайних ситуаціях.  Вони  змагалися зі  стрільби з пневматичної зброї, спускалися з вежі,  рятували слона, що потопав.

Потім учні прослухали курс за програмами пожежно-технічного мінімуму, підготовки з техногенної безпеки та першої медичної допомоги.

А після всіх випробувань та занять переможці зі стрільби отримали золоту та срібні  медалі.