12 Квітня, 2018 - Admin

Щоб красиво малювати
Пензлика не треба мати.
Потрібні фарби різнобарвні
Та рученята дуже вправні.
Долоньку в фарбу покладу,
До аркуша я прикладу:
З’являється мій світ чудовий,
Цікавий, різнокольоровий.

Весна… Тепло… Сонечко своїми промінчиками радує все навколишнє. Аж хочеться щось творити, малювати, фантазувати. Адже весна – це пора пробудження природи, створення чогось неповторного.

Ось і учні 1-го класу (вихователь Щербак І.Б.) 12 квітня 2018 року в рамках тижня естетичного виховання вирішили відчути себе справжніми художниками: створити маленькі картини власноруч. Але для цього ні пензлики, ні олівці, ні фломастери їм не знадобилися, адже в художників вирішили погратися дитячі пальчики-пустунчики. Занурюючи пальці то в одну, то в іншу фарбу учні створили цікаві малюнки, які наче говорили про що діти думають, мріють, що бажають.

Тепло дитячих рук заряджало аркуш позитивними енергетичними імпульсами. Тому роботи викликали творчі, розумні емоції у всіх.