24 Листопада, 2017 - Admin

Свято «Кольорова Україна»

Ось і закінчився тиждень початкової освіти під назвою «Кольоровий тиждень». Як і обіцяли, тиждень початкової освіти був яскравий та насичений різноманітними заходами. Колір п’ятниці – кольоровий. Тому учні 1-4-х класів підготували та провели 24.11.2017 свято «Кольорова Україна». На святі учні продемонстрували свої таланти. Звучали пісні у виконанні учнів 1-3-іх класів, гуморески, які декламували учні 2-го класу. А учениці 4-го класу Сова Дарина та Кравченко Анна продемонстрували свої власноруч написані вірші, присвячені Україні, які в майбутньому, як ми сподіваємося, стануть піснями, а учениці – відомими поетесами. Закружляли у веселому українському танку учні 1-го класу та продемонстрували сучасний танок учні 4-го класу. Наприкінці свята учні 1-4-х класів були нагороджені статуетками «Юні патріоти».