18 Жовтня, 2019 - Admin

Підприємливі першачки

Ось і настала найбагатша пора року — осінь. По садках червоніють соковиті яблука, підставляють сонцю свої золотаві боки груші, немов дорогі прикраси, звисають виноградні грона. На городах з-під великих, вже трохи посохлих листочків визирають гарбузи, кавуни, дині. Усі ці чудові дари не лишаються по садках та городах, люди з радістю збирають врожай, складають його до комор або везуть на ярмарок продавати.

Тож, гайда на міні-ярмарок до першачків!

Під час 7 тижня НУШ (з 15.10 по 18.10.2019) «Ми – підприємливі» тут можна не лише купити чи продати що завгодно, а й навчитися торгуватися, домовлятися, рахувати «грошенята-нушенята», приймати самостійні рішення, бути підприємливими. А ще ознайомитися з українськими звичаями та традиціями, побутом та народними ремеслами.

Цього тижня першачкам вдалося дізнатися значення деяких цікавих і невідомих слів. Так було проведено Lego-аукціон, на якому підприємливі нушенята групувалися та закуповували «цінні» товари, уявляли себе хендмейдерами і власноруч створювали цікаві пакунки для Lego-подарунків.

Сумніву немає, з наших першачків будуть гарні підприємці, бізнесмени і просто виховані покупці і добропорядні продавці.

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *