13 Квітня, 2016 - Admin

ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє

Триває навчальний рік – рік нових знань, досягнень, пригод, подій, цікавої та корисної інформації. А для учнів старших класів це ще й важливий період вибору професії, навчального закладу і подальшого професійного шляху. «Незабаром  для  випускників настане момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень – обрати майбутню професію, – таку, щоб була до душі. Яку професію обрати? Куди піти вчитися?»

З цією метою 13 квітня 2016 року учні 9-го та 10-го класів разом зі своїми вихователями О.О. Васильєвою та І.Б. Щербак відвідали коледж переробної та харчової промисловості ХНУТСГ. У коледжі учням провели екскурсію навчальними аудиторіями; ознайомили із переліком спеціальностей, яких готують викладачі коледжу.

Наприкінці екскурсії старшокласникам викладачі коледжу побажали вдало обрати майбутню професію або спеціальність та стати справжніми професіоналами своєї справи.

SAMSUNG CAMERA PICTURES