3 Травня, 2017 - Admin

«Природна аптека»

«Квітень з водою, а ось травень з травою» – саме з таким народним гаслом розпочався у дошкільному підрозділі місяць травень.

І в перший його тиждень вихователь дошкільної групи  Белебеха А.М. ознайомила  малят з лікарськими рослинами своєї рідної місцевості, їхніми цілющими властивостями, правилами збору та сушіння, провела цільову прогулянку на тему «Природна аптека», під час якої вихованці закріпили свої знання, а ще діти завітали до медичної частини з метою розгляду лікарських рослин.

Дошкільнята дізналися, що збирати лікарські рослини треба там, де, як казали в народі, «…голосу півня не чути». Тобто, навіть в часи, коли екологія була у належному стані, про неї ніхто ще нічого не говорив, по зілля ходили або далеко в ліс, або далеко в поле. Збирати зілля треба вранці на світанку, або, коли ще не впала роса, або, коли роса тільки висохла. Саме вранці, коли рослина лише прокинулася, вона має найбільшу активність, вона несе заряд енергії.

Під час прогулянки діти отримали насолоду від спілкування з природою, а ще малюки переконалися, що лікарські рослини лікують сонцем!