22 Березня, 2016 - Admin

Практичне заняття з надання першої долікарської допомоги

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Саме тому 22 березня для вихованців 2-го та 4-го класу було організовано практичне заняття з надання першої медичної допомоги ймовірним потерпілим. Його провела медсестра закладу Червона Т.Є.. Під час заняття учні ознайомилися з поняттям «невідкладний стан», видами пов’язок і способами накладання шин при переломах. А також мали змогу власноруч застосувати навички у змодельованій ситуації, що потребує надання першої допомоги, та закріпити вивчену послідовність дій на практиці.

практичне заняття   020 практичне заняття  017 практичне заняття  004 практичне заняття   003 практичне заняття   016 практичне заняття   011практичне заняття я 018