5 Квітня, 2016 - Admin

Подорож до лісу

На весняних канікулах учні 3-го класу здійснили подорож до лісу, щоб спостерігати за змінами у природі які відбуваються на весні.

Метою подорожі було виявити зміни, що відбулися навесні в неживій природі, у житті рослин, у праці людей; з’ясувати причини, що зумовлюють ці зміни; розкрити значення перебування на свіжому повітрі для зміцнення здоров’я; розширити поняття про дерева, кущі, трав’янисті рослини; розвивати спостережливість учнів.

Під час екскурсії звернули увагу дітей на те, як легко дихається в лісі, який він красивий, скільки тут росте різних рослин і живе різноманітних звірів, що всі вони перебувають у злагоді, яке значення для людини має ліс: “Послухайте голос лісу, подивіться навколо, якої шкоди завдає людина своєму неоціненному другу – лісу своєю нечемною поведінкою”.

IMG_9825 IMG_9821 IMG_9852 IMG_9838 IMG_9834