29 Квітня, 2017 - Admin

Подорожуємо Полтавщиною

29 квітня учні нашої школи здійснили цікаву та захоплюючу подорож до м. Миргорода Полтавської області.  Втомлені,  але щасливі (бо дорога до міста далека) діти зійшли на набережну р. Хорол, ознайомилися із скульптурами-героями гоголівських творів, були вражені і зачудовані красою «Гоголівської калюжі», доброзичливим ставленням жителів  до подорожуючих.  А ще діти мали змогу посмакувати Миргородською мінеральною водою, відвідавши бювет одного із санаторіїв  міста.

По дорозі до міста-санаторію ми відвідали також с. Великі Сорочинці, побували у приватній садибі, оформленій в українському стилі. Велике враження справила на відвідувачів і Свято-Преображенська церква, виконана в стилі українського бароко, а особливо іконостас, рівних якому немає не тільки в Україні, а і в Європі.

Подорожуючі не забули побувати у с. Ковалівка Полтавської області, в якому жив і трудився зі своїми вихованцями А. С. Макаренко.

Пізно ввечері ми повернулися додому, але вражень було без меж. Діти та дорослі ще раз змогли доторкнутися до витоків української державності, помилуватися красою Харківської та Полтавської областей.