1 Грудня, 2015 - Admin

«Плум’я погаслих свічок»

З метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення венеричних хвороб, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику, у 8 класі  нашого закладу було проведено  виховну годину  «Плум’я погаслих свічок»,  приурочену   до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня.
Вихователь Руденко О.Я.  підготувала  для вихованців  презентацію щодо формування здорового способу життя та профілактики соціально-небезпечних хвороб «Чума ХХІ століття», а класний керівник Губа Т.А. ознайомила учнів з сумною статистикою. В ході заходу  підлітки переглянули відеосюжети на відповідну тематику і ще раз переконалися у тому, що будь-яку хворобу краще попередити, аніж зупинити.