22 Листопада, 2019 - Admin

«Першокласні» модники

З 18 по 22 листопада Тиждень Моди у першокласників пройшов неймовірно швидко, весело та цікаво.

«Першокласні» модники впевнено стверджують, що наймоднішими є українці у вишиванках, які в сучасному житті є і модними і актуальними, тому понеділок відкрив тиждень моди показом «Вишиванка – це модно!»

Протягом тижня учні дізналися, що означає бути модним, як виявляти свою неповторність, хто створює модний одяг, розширили свої знання про моду і модні тенденції  в одязі, збагатили свій словниковий запас ознайомившись зі «Стіною слів». Навчилися творити модні речі, дбайливо ставитися до свого здоров’я. У стилі «мода» вивчали букви, звуки, числа і геометричні фігури. На ранковій зустрічі проводили різні цікаві вправи: «Чарівний капелюх», «Мікрофон», «Розкажи і покажи», «Комплімент», «Мій найкращий одяг». Також першокласники охоче виступали в ролі дизайнерів – підбирали одяг для ляльок: шкільний, спортивний, для відпочинку, по професіям. Разом з Lego Duplo та Lego «6 цеглинок» поринули у неймовірне місто високої моди – Париж та створили архітектурний символ Франції – Ейфелеву вежу.

Підсумком тижня стала підготовка лепбуку «Мода» та презентація його перед дитячою аудиторією.  Першокласники висловлювали власну думку, ділилися своїми набутими знаннями, корисною та цікавою інформацією.

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *