19 Жовтня, 2016 - Admin

Осінні клопоти

Настала пора, яку часто звуть чудовою, замріяною, золотою. Вона особливо м’яка, ніжна, як гарна мелодія. Вітер листя зносить, бо надходить осінь. Осінь принесла з собою клопоти- треба прибрати територію від опалого листя.

Учні 9-го класу  з чудовим настроєм вийшли на прибирання шкільної території, цьому сприяли гарні погодні умови. Для наведення належного стану території школи, її умовно поділили на ділянки, які закріпили за класами. Дев’ятикласниками були впорядковані та приведені до відповідного  естетичного та санітарного стану  алеї та частина спортивного майданчика . Всі учасники екологічної акції працювали дуже активно і старанно. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена  територія  нашого закладу.

sam_4655 sam_4656 sam_4658 sam_4660 sam_4649 sam_4654