27 Травня, 2016 - Admin

Останній дзвоник

Останній дзвоник – то щаслива сльоза.
Засумував учитель й вихователь.
Останній дзвоник – травнева пора,
Що дарує вам літо, дівчата й хлоп’ята.

27 травня в нашому закладі пройшло свято Останнього дзвоника. Із привітаннями та побажаннями щасливої долі до випускників звернувся директор закладу С.Ю.Єрмаков. Випускників привітав головний спеціаліст відділу кадрової, мобілізаційної роботи та фінансового забезпечення управління Департаменту інноваційного розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації Кононенко О.Ю. та передав слова побажань від голови Харківської обласної державної адміністрації Райніна Ігоря Львовича. Також випускники отримали вітання від представника Нововодолазької районної державної адміністрації – начальника відділу молоді та спорту Курченка С.В. та представника Нововодолазької селищної ради – завідуючого молодіжним інформаційно-комунікаційним ресурсним центром Щербини С.М., який вручив випускникам 11-го класу грамоти та цінні подарунки.

На святові були вручені похвальні листи за високі досягнення у навчанні учням, що закінчили навчальний рік на високому рівні, також були нагороджені переможці олімпіад та різноманітних конкурсів. Лунали вірші, пісні. Випускники виконали прощальний вальс.

lmyTDVYz2ZY -h9NVHgu--o 1j1y79jsE24 x_zZq37yaas cvyvwZk8IG0 FuuK8WJ5Hjs luWwyxszbEQ JdnNXMz6_i4 xqvUObnDqkE S42ktWQ8tTw MDPlDYVkW9M Oy_fMm5gP94 UzvwqKYAD2Y

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *