1 Грудня, 2015 - Admin

Небезпека поряд

З метою формування здорового способу життя, поглиблення знань вихованців про ВІЛ та СНІД, а також способи передачі й профілактики захворювання, в 10 та 11 класах було проведено виховну годину «Небезпека поряд: поширення епідемії СНІДу». Цей захід було присвячено Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. В ході виховної години діти ознайомилися з історією виникнення хвороби, чітко встановили різницю між ВІЛ інфекцією та СНІДом. Подивились відеоролик, з якого дізналися про статистику, ознаки, шляхи передачі хвороби, а також з’ясували для себе, як можна уберегтися від зараження СНІДом. В кінці заходу була проведена вікторина, з якої діти дійшли висновків, що хворобу краще попередити, дізнавшись про неї все, а ніж з нею зіткнутися.

IMG_20151204_082541 IMG_20151204_083631