13 Вересня, 2019 - Admin

На хуторі Булахи

Коли   поважаєш   минуле,  померлих,  то  ти  поважаєш  себе,  своїх  предків. А  наші  предки – це  і  є  наша  історія,  історія  рідного  краю. Ця  історія  розповідає  нам  і  про  трагічне, і  про звичайні  будні. Не забувають  про історичну  минувшину  учні  Нововодолазької   санаторної   школи.

Серед    різноманітної    інформації учні часто  чують  від   своїх  наставників – учителів  та  вихователів  і  розповіді  про  трагічні  сторінки  із  життя    нашого  краю,  нашої  рідної    Нововодолажчини,  про  події, що  відбувалися  у роки  2-гої  світової війни. Екскурсіями, бесідами, переглядом  відеофільмів    про   суворі   і,   водночас,   страхітливі   часи,  зустрічами  з  очевидцями  тих  подій розпочалася  Вахта пам’яті  у  нашому   навчальному закладі.

Учні 2-го  класу  разом  з  вихователем Мерчанською Людмилою Василівною  та  класним  керівником  Ордою  Іриною Григорівною відвідали  на  хуторі  Булахи  історико-краєзнавчий  комплекс,  присвячений загиблим  на хуторі  захисникам. Діти  поклали  квіти  до підніжжя пам’ятників, серед  яких  особливе  місце  належить  пам’ятнику  по-звірячому закатованих    ворогом  медсестер. Діти  уважно слухали  розповіді своїх  педагогів  про  героїзм  і мужність  безстрашних  воїнів, які  поклали  своє  життя  за мирне  небо  над  нашими  головами, за  радісне  дитинство,  за  усмішку  мами.