19 Грудня, 2017 - Admin

На екскурсії в АК «Харківобленерго»

З метою попередження травмування  електричним струмом  учні нашої школи побували на екскурсії в АК «Харківобленерго».

В  музеї  діти відвідали виставку експонатів,  прослухали цікаву та змістовну лекцію   про дію електроструму на людину; фактори від яких залежить важкість ураження електрострумом людини, класифікацію приміщень за електронебезпекою.  Діти ознайомилися із способами індивідуального та колективного захисту людей від ураження електрострумом. Детально розглянули  принцип та послідовність  дії  при виявленні обірваної  електромережі  та порятунку людини.  Розвинули вміння ідентифікувати небезпеку в залежності від виду приміщення,  зрозуміли серйозність питань пов’язаних з електробезпекою.

Екскурсовод  нагадав дітям про енергобезпеку вдома та на вулиці, як поводитися обережно з електричним обладнанням, розповів про правила поведінки поблизу електрообладнання, як уберегтися від ураження електричним струмом і зберегти життя у надзвичайній ситуації, та на останок зауважив, що уважність та серйозне ставлення до енергобезпеки є запорукою життя та здоров’я людини і  закликав дітлахів бути завжди обережними.