15 Травня, 2018 - Admin

Міжнародний день сім’ї

Сім’я – найдорожчий скарб, що є у кожного із нас. Це – родинне гніздо, де в любові і злагоді виховуються діти, надійна, затишна гавань, куди хочеться повернутися знову і знову.  День сім’ї – це те свято, коли особливо хочеться об’єднатися зі своїми рідними і близькими, сказати один одному теплі слова кохання, приділити увагу і турботу, подарувати невеликий презент або просто подзвонити.

Саме в цей день  учні 1-4-х класів з великим задоволенням робили повідомлення про професії батьків, як всіє сім’єю проводять вільний час, якими видами спорту захоплюються їхні рідні. А також  прийняли участь у конкурсі малюнку на асфальті «Моя родина» та   зустрілися з  мамою багатодітної родини – Пономаренко Наталією Іванівною.