8 Травня, 2018 - Admin

«Маки пам’яті»

В 2015 році в нашій державі вперше запровадили відзначення 8 травня як дня, коли власне капітулювала нацистська Німеччина. 8 травня – день, визначений указом президента як День Пам’яті та Примирення, а з 2016 року 9 травня визнано Днем перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Тому сьогодні демонтувати радянський міф про війну, говорити про неї правду є важливою передумовою перемоги у війні сучасній. Враховуючи масштаби втрат, які принесла Друга Світова війна Україні, враховуючи вклад українців у перемогу над нацизмом, з’явився новий формат святкування роковин, пов’язаних з цією війною.

Новим символом пам’яті за загиблими став стилізований червоний мак. Саме це надихнуло організаторів побудувати святкову програму, присвячену Дню пам’яті та примирення і 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у новому форматі. Так склалося, що в наше неспокійне сьогодення ми, молоде покоління, дуже гостро відчуваємо зв’язок з тими, хто воював у 40-их роках і тими воїнами, які сьогодні воюють за свою державу.

Тому святковий концерт, який відбувся 8 травня, був присвячений усім героям, які воювали, і тим, хто зараз боронить наші кордони, тим, на кого ми хочемо бути схожими, ким ми пишаємося.

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *