3 Березня, 2016 - Admin

Котяча вечірка

Весело, дружно, і з витівками святкують День іменинника п’ятикласники. В цей день вони провели Котячу вечірку під назвою «Кицькин дім». Всі діти із великим захопленням готувалися до свята: створювали костюми котиків, у яких  виступали, допомогли підготувати презентацію «Наші улюбленці», в якій зібраний матеріал їхніх домашніх котиків, малювали малюнки своїх улюбленців, вивчили ряд пісень про пухнастиків.

Найцікавішими для учнів були конкурси «Намалюй портрет свого улюбленця» на млинці згущеним молоком, батл «Шалені клубки» «Голоси тварин».

Під час свята діти подивилися цікаву презентацію «Породи котів», а на закінчення свята діти отримали напам’ять фотографію  в рамці з котом та  смачне тістечко.

Зі свята діти пішли хоч і втомлені, та задоволені.

DSC09965 DSC00015 DSC00011 DSC00009 DSC09991 DSC09988 DSC09974