23 Травня, 2017 - Admin

Ковбойська вечірка

Всім відомо, що власний день народження — найулюбленіше свято дітей, до того ж, кожному іменинникові хочеться, щоб його день народження святкували і його шкільні друзі. А ще день народження – це свято, яке можна відзначати кілька днів, а то й тижнів.

Ось і другокласники 23 травня вирішили привітати  зимових та весняних іменинників. Для дітлахів було влаштовано яскраве свято в стилі «квест».  Учні поринули в атмосферу дикого заходу на запальну ковбойську вечірку. Дрес-кодом вечірки були ковбойські капелюхи, клітчаті сорочки, яскраві хустинки та “револьвери”. Розпочалося все з відвідин ранчо ковбоїв, де діти зібралися для подальших ігор. А далі на дітей чекало безліч конкурсів та розваг. На завершення свята було проведено квест – гру “Подарунки для іменинників”, під час якої ковбої шукали загублене”золото”.

Час пройшов дуже яскраво та весело, а цікаві ігри подарували дітям безліч позитивні емоцій!