5 Жовтня, 2018 - Admin

Зірки освіти

Життя учителя – як на долоні
По краплі душу іншим віддає,
Хоч вчора втома нелюдська, сьогодні
Любові й праці він не знає меж.
Хвилина вільна рідко випадає,
І осінь рано тулиться до скронь,
Ви не сумуйте, світ весь зігріває
Учительських сердець палкий вогонь!

У першу неділю жовтня традиційно святкують День працівників освіти.  У нашому  закладі – це свято учительської та учнівської співдружності, свято вдячності, уваги й підтримки.

Тож  5 жовтня святковий день  розпочався урочистостями  о 7.30, коли  яскраво одягнені одинадцятикласники зустрічали й вітали педагогів на порозі школи. Музика, квіти, повітряні кульки створювали святкову атмосферу. Голосне учнівське  «Вітаємо!» звучало часто  й щиро. А в знак поваги та любові кожен педагог отримав іменну медаль ручної роботи. Активно працювала в цей день і учнівська рада, оскільки саме вони були відповідальні за належне проведення дня самоврядування в школі.

Ну і звичайно святковий концерт, який по обіді в актовій залі зібрав весь педагогічний колектив закладу. Традиційно працівників освіти привітав директор закладу від себе особисто та від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної. Крім того за дорученням Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Сергій Юрійович вручив грамоту вчителю української мови та літератури Ользі Курило за сумлінну і плідну працю, високий рівень професіцйої майстерності та з нагоди Дня працівників освіти.

Цьогоріч на сцені радували присутніх  своїм блискавичним виступом «зірки освіти» – класні керівники, вихователі в тандемі із своїми вихованцями.  Репертуар був різноманітним: веселі сценки, запальні танці, чарівні пісні, безліч відеороликів, створених учнями… Тож гучним оплескам, радісним усмішкам не було меж…

Свято минуло, залишивши присмак радості, любові, взаємопідтримки і єднання двох найважливіших шкільних ланок – учнів та педагогів!