10 Травня, 2016 - Admin

Зустріч з воїном АТО

10 травня відбулася зустріч учнів 2-го та 4-го класів із мобілізованим воїном, що на даний час перебуває у короткотривалій відпустці, Ліценко Олександром Сергійовичем. Зустріч провели в класі, в якому навчається син Олександра – Станіслав.

На зустрічі вихованці почули дуже багато про події, які зараз відбуваються на Сході України. Розповідь  Олександра Сергійовича була дуже цікава, вражаюча. Дітей цікавили питання відчуттів та почуттів від пережитого, чим харчуються воїни, яке мають озброєння та чи відчувають підтримку з тилу. Були і болісні спогади про втрату побратимів, а також побажання учням бути патріотами, старанно навчатися, вести здоровий спосіб життя та жити в мирній державі.

А школярі дякували бійцеві, бажали здоров’я, швидкого завершення війни, благополучного повернення додому з перемогою та дарували квіти.

АТО 006 АТО 002 АТО 003 АТО 005 АТО 008