3 Січня, 2018 - Admin

«Зимова  феєрія»

Надворі  морозець  сковує  рухи , стримує  ходу , та  він  не  взмозі   уповільнити  плин  часу. Дні  не  проходять, а  пролітають, шкода, що  їх  ніхто і  ніщо  не  може  зупинити – так  вважають  учні  9-го  класу, які, будучи  у  молодших  класах,  шкодували,  що  час  так  повільно (на  їхню  думку)  йде.  Дев’ятикласники  не  встигли  оглянутися, а  вже і  Новий  2018  рік  на порозі,  а  разом  із  ним  і  інші  січневі  свята  не  забарилися  в  гості. Свята, вихідні, канікули  принесли  не  лише  довгоочікуваний  відпочинок, а  і  нові  знайомства  і  ні з  чим  не  порівняні  враження  від  побаченого  та почутого.

Під  час  зимових  канікул  дев’ятикласники  із  задоволенням  згадали  елементи  уроків  праці  у  молодших  класах –такі спогади  були  не  випадкові,  адже  згадане  довелося  застосовувати  під  час  конкурсу «Зимова  феєрія» – вихованці  9-го  класу демонстрували  своє  вміння у  виготовленні  новорічних  витинанок, ялинкових  прикрас  із  природніх  матеріалів,  щоб  виконати  деякі  завдання доводилося  застосовувати  і  винахідливість  та  спостережливість.  Довелося  неабияк  « попотіти», щоб  із  яблука  за  допомогою  пера  для  писання  зробити  кумедного  їжака. Були  на  конкурсі  також  і  питання  та  завдання  ерудичного  характеру,  з  якими  учні  добре  справилися. Змагалися  2  команди –  юнаки  проти  дівчат, але  (за  рішенням  журі)  перемогу  отримала  дружба.

Хай  у  нашому  житті,  та  і  у  всьому  світі  будуть  лише  такі  «мирні» баталії!