21 Листопада, 2017 - Admin

«За Україну, за її волю»

21 листопада 2017 року, у день Гідності та Свободи,  для учнів 1-го класу              (кл. керівник Лютко О.М., вихователь Щербак І.Б.) було проведено годину спілкування «За Україну, за її волю. Вічна пам’ять героям Небесної сотні». Адже саме цього дня 2013 року розпочалася Єврореволюція, або Революція гідності, під час якої за свободу Україну багато людей віддали свої життя.

Діти разом з вихователем згадали імена Небесної сотні, ознайомилися з основними подіями тих часів.

На останок вихователь  закликала маленьких патріотів завжди згадувати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше світле майбутнє, щоб пам’ять всіх невинно убитих згуртувала нас, живих, дала нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.