12 Листопада, 2015 - Admin

Заочна подорож на тему: « П’ять хвилин з мистецтвом»

Мистецтво — саме життя, і воно безсмертне.

Оскар Уайльд

Під таким девізом 12.11.15 року у 9 класі  була проведена заочна подорож на тему: « П’ять хвилин з мистецтвом». Учні розширили  знання про мистецтво та митців України, Діти задоволенням висловлювали  власні ставлення до мистецтва, більш детально розвинули  мистецькі знання про культурну спадщину України. Ця подорож була цікавою та пізнавальною, учні з захватом розповідали про митців, коментували їх картини.

Як говорив Гіппократ: Життя коротке, мистецтво – вічне. – «Ars longa, vita brevis est