21 Квітня, 2016 - Admin

«Екологічний слід»

Екологічна небезпека, якщо вона стає реальною, – сильніша за війну, бо вбиває поступово, з прицілом на багато поколінь ”
А. Мелуа, А. Яшин

Загальновідомо, що на сьогоднішній день у світі склалася складна екологічна ситуація. Глобальне потепління, вимирання рідкісних видів тварин, почастішали лісові пожежі, урагани і повені змушують бити на сполох вчених-екологів всього світу. Розвиток цивілізації призвів до надмірного забруднення навколишнього середовища, і стан її погіршується з кожним роком. При цьому основна проблема сучасного суспільства полягає в недбалому ставленні людей до природи, відсутність у населення нашої планети елементарного екологічного виховання. Тому, з метою формування в учнів внутрішньої потреби знати, покращувати екологічний стан природного середовища 21.04.2016 року було проведено виховну годину на тему: «Екологічний слід». В ході виховного заходу діти переглянули презентацію з даної тематики, визначили основні джерела забруднення нашої планети та прорахували індивідуальний екологічний слід (площа території, необхідна для забезпечення життя і господарської діяльності певної людської популяції на невизначений час).

Дійшли висновку, що треба багато чого зробити людям для зменшення нашого шкідливого впливу на природу і для відновлення порушеного екологічного балансу на Планеті.